Ömer Termal Kaplıca

Ömer Termal Havuzlar Türk Hamamı Sauna Masaj Ünitesi Aroma Terapi Banyosu

Ömer Termal Kaplıca suyu:

Termal Havuz
Ömer Termal Kaplıcaları tesisleri 06.04.2007 tarihinde Sağlık Bakanlığı'ndan Kaplıca Tesisi İşletme Belgesi almış olup bu belge ile faaliyelerini sürdürmektedir.

Kaplıca suyunun kaynaktaktan çıkış sıcaklığı 105 derecedir. Ömer Termal kaplıca suyu bikarbonatlı, klorürlü, sodyumlu, potasyum, kalsiyum, magnezyum, sülfat, florür (litrede 5,54 mg), demir içermekte olan termomineral sudur.

Yarı olimpik kapalı termal havuz:

Ömer Kaplıcaları yarı olimpik termal havuz 25 metre uzunluğunda olup 25 metre genişliğindedir. Yetişkinler için 1,5 metre olan havuz derinliği çocuklar için 0.5 metredir. Termal Havuzun sıcaklığı ise 32 derecedir.


Termal Havuzlar

Afyom Ömer Termal Tatil köyü bünyesinde kür merkezi kapsamında bayanlar ve erkekler için olmak üzere iki adet termal havuz bulunmaktadır. Bu havuzların sıcaklıkları 40 - 42 derece arasındadır.

Türk Hamamları

HamamYine bayanlar ve Erkekler için ayrı ayrı olmak üzere 2 adet hamam bulunmaktadır. Hamamlarda kese ve köpük masajı mevcuttur.


Sauna

SaunaÖmer Termal tesislerinde yararlanabileceğiniz bir başka imkan da saunadır. Vücudumuzdaki toksinlerin atılmasını ve metabolizmanın hızlanmasını sağlayan sauna aynı zamanda vücut direncini arttırır.Masaj Ünitesi

MasajAlanlarında uzman personeli ile tüm vücudunuza veya bölgesel olarak uygulanabilecek klasik masaj, özel bitki özlü masaj yağları ile uyguladığımız Aromaterapi masajı ve Anti-sellülit mesajı ile hizmet vermektedir.
  • Klasik masaj:
    Tüm vücuda veya belli bir bölgeye uygulanabilir. Kasların yumuşatılması, ağrı ve stresin giderilmesi, , bedensel ve ruhsal gevşemeyi sağlayan  masajdır.
  • Aromaterapi masajı: 
    Bitki özlü masaj yağlarıyla uygulanan bu masaj türünde bitkisel aromanın sinir sistemi üzerindeki etkisiyle masajın yararını arttırmaktadır. Tamamıyla  dinlendirme amaçlı bir masaj türüdür.
  • Anti-Sellülit Masajı:
    Fazla yağ bulunan karın, kalça ve basenlere selülit yağı kullanılarak vurma ve yoğurma tekniği ile uygulanır.


Aromaterapi Banyosu

aromaterapiÖzel bitki özleri ile banyo kürü şeklinde uygulanmaktadır.

Yosun Maskeleri
Tüm vücuda veya yüze uygulanan çok faydalı bakım maskeleridir.


Cilt Bakımı ve Saç Bakımı

bakımKişinin gereksinimine göre kişiye özel uygulamalar yapılmaktadır.

 

 

Duha Turizm Termal Otel İşletmeleri

Sanayi  Ve  Ticaret  Limited   Şirketi

 
space