Ömer Termal Kaplıca

Ömer Termal Villa Otel Tipi konaklama

Ömer Termal Tatil köyü her türlü rahatınız düşünelerek tasarlanmıştır. 24 saat hizmet veren yerinde servisimiz ile hem otellerimizde hem de Villa tipi konaklamalarda ihtiyacınıza en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ömer Termal'de 2 tip konaklama mevcuttur. Villa tipi ve Otel odaları

Ömer Termal otel odalarıOtel odalarında 1 yatak odası, Uydu yayını bağlantılı Televizyon, kablosuz internet hizmeti, mini buzdolabı, split klima, telefon, wc, jakuzili banyo, duş, saç kurutma makinası bulunmaktadır. Afyon Ömer Termal bünyesinde 31 adet standart ve 4 adet de bağlantılı aile odası olmak üzere 35 adet oda mevcuttur.

 

Villa Tipi konaklamaVilla tipi konaklamayı tercih eden miafirler için 90 metrekarelik Büyük Villa, 45 metrekare büyüklüğe sahip A/B tipi Villa ve apart oda seçenekler mevcuttur. Ömer Kaplıcalarında tercihinize göre üç odalı villa, iki odalı villa, tek odalı villa veya apart villalarda konaklayabilirsiniz.

Ömer Termal'de 15'i  üç odalı, 14'ü iki odalı, 14'ü tek odalı ve 11 apart villa olmak üzere 4 tip villa mevcuttur.

Termal Havuz 90 metrekare büyüklüğüne sahip Büyük villalarda salon, yatak odası ve çocuk odası  bulunmaktadır. Villada Televizyon, buzdolabı, mutfak, telefon, klima ve saç kurutma makinası gibi olanaklara sahipsiniz. Bunun yanında villalar içinde ilenizle rahatça kullanacabileceğiniz termal havuz mevcuttur.

45 metrekare büyüklüğe sahip A/B tipi villalarda ise salon ve yatak odası bulunmaktadır. Yine bu tip villalarda Tv, buzdolabı, telefon, split klima, saç kurutma makinesi, termal havuz / jakuzi gibi hizmetler bulunmaktadır.                     

Apart tipi konaklamalarıda ise 1 yatak odası, televizyon, mini buzdolabı, telefon, wc, termal havuz imkanlarından faydalanabilirsiniz.

 

Duha Turizm Termal Otel İşletmeleri

 
space